ניהול איכות ISO9001

הקמה, יישום ואחזקה של מערכת ניהול איכות באופן מקצועי תכווין את ארגונכם לשיפור מתמיד של תהליכי הייצור והשירות. יישום התקן לניהול איכות ישפיע על הארגון בכל תחומי העשייה, ישפר את התרבות ארגונית, יבטיח למידה, התחדשות, יצירתיות ויתרום לתדמית ארגונכם כלפי לקוחותיכם ובעלי עניין אחרים. ישמו ISO9001 ותציבו את הארגון בעמדת יתרון ביחס למתחרים.

תקן ניהול האיכות, איזו 9001, יתן לכם את היכולת לספק בעקביות מוצרים ושירותים העומדים בדרישות הלקוח ובדרישות-על-פי-דין הישימות; יאפשר קידום הזדמנויות להעלאת שביעות רצון הלקוחות; יתן את הכלים לזיהוי סיכונים והזדמנויות לארגון ולפעילותו.

It is not enough to do your best; you must know what to do, and then do your best.
(W. Edwards Deming)

תקן האיכות ISO9001 משתמש בגישה התהליכית, המשלבת את מחזור ה – PDCA (תכנן-בצע-בדוק-פעל) עם חשיבה מבוססת-סיכונים.
הגישה התהליכית מאפשרת לארגון לתכנן את תהליכיו ואת יחסי הגומלין ביניהם ויישום התקן יאפשר לארגון להבטיח שלתהליכיו יוקצו משאבים ראויים, שהם ינוהלו, שיזוהו הזדמנויות לשיפור ואכן ינוצלו.
חשיבה מבוססת-סיכונים מאפשרת לארגון לקבוע מהם הגורמים היכולים לגרום לתהליכים שלו ולמערכת ניהול האיכות שלו לסטות מהתוצאות המתוכננות ובכך לסכן את המוצר או השירות, לקבוע בקרות מונעות כדי למזער השפעות שליליות.
בסביבה דינמית הן העיסקית, הן הטכנולוגית והן השיווקית, בה נמצאים כיום הארגונים, יישום תקן לניהול איכות יאפשר עקביות בעמידה בדרישות מהמוצר או השירות וזיהוי צרכים וציפיות עתידיים.

%d בלוגרים אהבו את זה: